Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Gothicraft[Edycja 2][No-Premium][No-Whitelist][RPG]


kondziop99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa Edycja Serwera Gothicraft juz niedługo tym razem:

-10 lub 20 slotow

-Działki Budowlane

-Nowy System Wiosek

-Całkiem Nowy System Zarobkowy:

Zabijanie Orków, kretoszczurów, szkieletów. :D+ Questy

-Dostepne Światy To: Nowy Kontynent (Początkowa Lokacja), Tereny ORKÓW, Gothic 1, 2 oraz 3.

-Zmiana Nazw Klas I Dodanie Nowych.

-Jeszcze Większa Zabawa!

-Miesięczny event zdobywania twierdz orków!

 

 

 

IP: Bedzie TUTAJ

WL: Absolutnie

Premium: Ani Trochę

Monsters: Obowiązkowo

Zwierzęta: Przecierz Gracze Muszą Coś Jeść. Oczywiscie ON

 

 

TERAZ MOZEMY NISZCZYC I BUDOWAC TYLKO NA SWOICH DZIAŁKACH!

 

 

JEŻELI MACIE PYTANIA TO PISZCIE W TYM TEMACIE !!!

 

OTO PIERWSZE SCREENY:

 

@Refresh

 

2ikupop.png

Opublikowano

Polecam ten serwer!

Grałem tutaj jak było 5 slotów i serwer jest na prawdę super.

Nawet jak nie lubisz Gothic-a to i tak nie będziesz się tutaj nudził.

 

Pozdrawiam 1sharp!

 

PS. Kiedy planujecie wystartować? 20 września?

Opublikowano

Kretoszczury,orki.

Aby to zrobić musielibyście zrobić paczkę modów,lub specjalne tekstury(tekstury polecam)

Żeby się wczuć w klimat.

mca.png
Opublikowano

Ok Mysle że PRZY DOBRYCH WIATRACH serwer wystartuje po jutrze, Dzis Koncze robic dzialki jutro tereny pod obory i pola, i questow nie bd przepraszam z calego serca <3

Opublikowano

Rzeby były orki itp. nie trzeba żadnych modów, jednak oczywiście parę pluginów się przyda.

 

M.in

-Falsebook

-Runecraft

-Mcmmo

-Citizens

-Fractions lub clan (nie znam nazwy modu)

-I inne które z czasem jak znajdę to dodam

 

mam nadzieje że serwer będzie fajny.

lawsig_by_tomboyx98-d6t8ri0.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam was... Ale serwer bd troche inny... Musialem wyjechac i jestesmy z reszta zalogi na wielka odleglosc... Nie możemy razem pracować jak kiedyś...

Przykro mi bardzo :( .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a jednak sprawy sie tak jakby poukladaly. bedzie 10 slotow i white list. oczywiscie no prem. za przewinienie jakiekolwiek bedzie ban. mysle ze bedzie tak: na white bedzie naraz max 10 osob. ale po trzech smierciach ale nie takiej jak cie potworek zabije tylko na eliminacjach. bedzie mozna zdobywac rangi i ulepszenia. a cala akcja bedzie sie odbywac w miescie z systemem katakumb i sciekow. mieszkancy beda musieli odkrywac tajemnice katakumb w ktorych mozna znalesc pieniadze, umocnienia. aby zdobuwac rangi trzeba bedzie miec jakies osiagniecia w cotygodniowych eliminacjach. mieszjac bedzie mozna jak poczotkujacy w wiezieniu nastepnie w barkach a potem wolna wola zalezy od pieniedzy. najwieksza ranga jaka bedzie mogl osiagnac gracz to tyran ktory juz nie musi walczyc i moze juz zyc normalnie. a o to rangi od najmniejszej do najwiekszej.

 

1. zoltodziub.

2. nowicjusz.

3. wojownik

4. barbarzynca

5. mistrz miecza.

6. gladiator.

7. wielki wojownik

8. tyran

aby zdobyc range z 1 na druga trzeba wygrac 1 walke. z 2 na 3 2 walki. z 3 na 4 4 walki. a z 4 na 5 8 walk i tak dalej. tyran staje sie obywatelem i zyje w miescie jako zwykly czlowiek i moze werbowac 1 mieszkanca dziennie (npcta). mysle ze pomysl sie podoba. jesli tak piszcie posty i dawajcie swoje pomysly.

 

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...